Новини

Молода закарпатка бореться зі страшним недугом, всіх небайдужих просять допомогти

28 річна закарпатка Марія Нестерчук бореться зі страшним захворюванням. Рік тому лікарі діагнозували дівчині аневризматичне розширення аорти на рівні синусів Вальсави до 4.7 мм,  також  у неї виявлено синдром Морфана.   Дівчина кругла сирота.  З 13-ти років проживає з сестрою. Три роки тому від тієї ж хвороби на той світ пішов її батько.

Марія  проходила обстеження в Ужгороді, Києві та Львові. Багато процедур, УЗД, КТ,консультацій і ,нарешті, знайшовся професор, який може прооперувати  дівчину. Операція Devida., яка збереже її рідні клапани сердечні, імплант самої аорти дасть  шанс на життя.

 «Три роки тому такого шансу не було в мого батька, і його не стало, аорта розшарувалась і Київ його не встиг врятувати. Так, як це пішло генетично, я під великим ризиком. Я не хочу такої долі. Я хочу жити. Мені є для кого прожити це життя, я мама 7 річного хлопчика, якому я потрібна. Я з 13 років проживала з сестрою, моя мама померла, я знаю як це важко жити без батьків, я не хочу такої долі своєму синочку. Я готова на цю складну операцію, витримати, цю довгу реабілітацію пережити. Я прошу шанс вижити і бути здоровою , - пише Марія в Фейсбук.  Вартість мого рятування 90 000 тис. грн. Це без реабілітації, яка триває  5-7 тижнів. Цих коштів я наразі не маю. Це дуже велика сума для мене . Тому я прошу Вас, якщо буде змога допомогти мені врятувати моє життя. Дати шанс працювати, радіти, та жити повноцінним життям. На превеликий жаль,  іноді людські життя оцінюється в такі великі кошти».

Для всіх тих, хто має можливість допомогти, Марія  надає номер карти: 4149499138005101
Нестерчук Марія Василівна.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.