Модні тенденції макіяжу для випускного балу-2013

Модні тенденції макіяжу для випускного балу-2013

 Пролунав останній дзвоник. Попереду іспити та шкільний випускний бал, який буває один раз в житті, тому дівчата готуються до нього завчасно. Це ще один крок у нове, доросле, самостійне життя, це можливість показати свій естетичний смак, відчуття кольору, пропорції, знання сучасних тенденцій моди, і, що, гріха таїти, – це можливість втерти ніс однокласницям та здивувати вчителів, які, можливо, колись не оцінили, або не розгледіли приховані можливості і таланти.

Тенденції модного макіяжу весна-літо 2013:     

-          у цьому сезоні модні весняні, свіжі кольори зелені, весняних квітів та весняного неба. Актуальними є кольорові тіні та підводки. 

Рожевий колір одна з головних тенденцій макіяжу весна – літо 2013,  відтінки весняної півонії можуть використовуватись у рум’янах, макіяжі губ, очей та нігтів. Рожевий – невід’ємна складова освіжаючого макіяжу у стилі «nude» він надасть обличчю свіжість та  підкреслить виразність очей. Актуальними кольорами у сезоні весна –літо 2013 є:

-           голубий, бірюзовий, синій, салатовий , зелений, лимонний, персиковий, фуксія, бузковий.

Макіяж повинен відповідати внутрішньому світу та характеру випускниці, гармонійно поєднуватись зі стилем одягу та зачіски, дівчина повинна відчувати себе комфортно.

Також необхідно враховувати юний вік дівчат, тому макіяж має бути ніжним і романтичним. Великі, довгі вії зроблять очі виразними та загадковими і дадуть можливість обійтись без зловживання дуже важкими темними кольорами.

Особливу увагу треба звернути на якість косметики від, якої залежить чи «доживе» макіяж  до ранку, тому необхідно використовувати стійку, якісну косметичну продукцію.

Вдало підібраний та виконаний макіяж допоможе вам бути неперевершеною, впевненою у собі та щасливою і навіть через багато років ви будете з гордістю роздивлятись світлини та згадувати щасливі миті вашої юності.

Як повідомляв Zaholovok.com.ua, цьогорічний випускник "коштує" від 2780 до 6000 гривень

Юрій Абросімов, спеціально для Zaholovok.com.ua

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання