Модні тенденції макіяжу-2019: нюд та контраст

Модні тенденції макіяжу-2019: нюд та контраст

Модні тенденції цьогорічного сезону дві: ніжний нюдовий (максимально наближений до природного) макіяж та контрастний мейк-ап (смокі-айс, графічні стрілки, соковиті губи).

Як і у попередні роки ідеальна шкіра є бажаною, контурінг має бути легким, стробінг – натуральним, рум’яна – відповідно до відтінкушкіри. Щоб макіяж для особливих подій витримав навантаження, дотримуйтесь правильної технології його виконання, та використовуйте якісну стійку косметику.

- БРОВИ –максимум натуральні, природних кольорів і відтінків – графчність лишаємо у минуолому.

- ТІНІ – усі відтінки золота, та відтінки жовтого, персикового, коричневого кольорів.

- ВІЇ – помірно довгі, не обтяжуючи погляд.

- СТРІЛКИ – на усі смаки, різних текстур та кольорів.

- ГУБИ – персикові, червоні, коричневі різних відтінків, матовий, лаковий, перламутровий фініш.

Святковий макіяж дозволяє поєднати модні тенденції і класику. Однак, чуттєвий акцент повинен бути тільки один. Виділяти обидві зони допускається тільки в smoky-eyes.

Актуальними залишаються голографічні переливи, створити які допоможуть хайлайтери, рідкі тіні-металік і помади-блиски.

Акцент на нижнюю повіку - важливий тренд останніх років. По-перше, це відмінний спосіб створити сексуальний і загадковий образ, по-друге, легкий у виконанні.

Взимку 2019 го актуально акцентувати увагу ще й на внутрішніх куточках очей.

Найголовнішим відтінком 2019 року за версією інституту кольору Pantone став - 16-154 LivingCoral. Він має теплий підтон з ніжним золотим відливом. Нагадує апельсин або червоні корали. Глибокий, насичений і з іншого боку "спокійний" колір буде мати гарний вигляд як в гардеробі, так і макіяжі.

Зверніть увагу, що головний колір року – сааме теплий відтінок коралового. Тому до нього як найкраще пасуватиме бежевий, білий, золотистий і, звичайно, чорний відтінки. Цікаве поєднання формує кораловий з блакитним, жовтим, коричневим. Хто бажає екстравагантності і яскравості, спробуйте з'єднати його з фуксією або бордо.

Теплий відтінок 154 LivingCoral підійде, що логічно, представницям теплих кольоротипів - осені і весни. Він підкреслить свіжість шкіри, яскравість очей і волосся.

Але "зимі" і "літу" засмучуватися немає причин - їм до лиця холодний відтінок коралового. І нехай це буде не той самий відтінок по Pantone, затее він зробить їх зовнішність ще більш яскравою і привабливою.Варто звернути увагу на кораловий з рожевим, перламутровим, малиновим підтоном.  

 

Довідка:    У 1963 роцізасновникPantone Герберт Лоуренс (HerbertLawrence) створив інноваційну систему визначення, узгодження і змішування кольорів. Вінрозумів, що колірна гамма інтерпретується по-своєму кожною людиною і, щоб вирішити цю проблему, розробив інноваційну книгу-схему стандартизованих кольорів PantoneMatchingSystem.

Pantone (Пантон) - всесвітньовідомаорганізація, визнаний авторитет в областікольору і постачальникколірних схем і передових технологій точної передачі кольору для різних галузей промисловості: друку, виробництва кольорових фарб, тканини і пластика, цифровихтехнологій, моди, архітектури, дизайну інтер'єру. У всьому світі Pantone є своєрідною мовою кольору, що допомагає передавати повідомлення по ланцюжку «дизайнер-виробник-продавець-покупець».

ІнституткольоруPantone (Pantone Color Institute) - дослідницький центр компаніїPantone, щозаймаєтьсяекспериментальноюроботою з кольором і йоговпливом на різнігалузі (моду, поліграфію, дизайн інтер'єру, рекламу, кіно та ін.). Визнаний у всьому світі як провідне джерело інформації про колір.

Щорічно Інститут кольору Pantone проводить дослідження, в результаті яких компанія представляє палітру найактуальніших відтінків майбутнього року, а також головний колір року. Подібні прогнози компанія робить, грунтуючись на соціальних і культурнихз мінах в суспільстві, а також тенденції використання того або іншоговідтінку в різних видах мистецтва і, зокрема, в моді. Колір року визначається після секретних зустрічей представників різних національних групп кольорів в одній з європейських столиць.

Вибір комісії Pantone публікується в спеціальному керівництві PantoneView, яке набувають дизайнери, флористи і багато інших орієнтовані на споживача компанії.

Спеціально для Zaholovok.com.ua Юрій Абросімов, керівник гуртка  макіяжу "Арт - студія Стиліст" ПАДІЮН

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання