Новини

Модні куртки на весну: легкість і харизма

Мода – не лише жіноча прерогатива. Чоловіки теж готові купувати не тільки комфортні, а й стильні речі. Зробимо короткий огляд трендів сезону: позачасова класика й модні новинки. Модні моделі:

  • джинсівки;
  • безрукавки;
  • анораки;
  • вітрівки;
  • спортивні куртки;
  • шкірянки;
  • бомбери.

Вирішуйте, що варто придбати собі в гардероб!

Популярні кольори та матеріали

У цьому сезоні запропонований широкий вибір трендів, кожен зможе підібрати щось для себе: і юний парубок, і чоловік старше, і любитель класики, і неформал-хіпстер. Тож варто розібратися, які кольори та матеріали зараз на піку популярності.

Купити фірмову чоловічу куртку можна в базових кольорах: чорному, білому, коричневому. Втім, дизайнери радять спробувати на весну також світлі та яскраві відтінки. Що стосується матеріалів, спробуйте на вибір:

  • шкіру з металевим декором;
  • розкішну та делікатну замшу;
  • практичну та різнопланову плащову тканину.

Не втрачає популярності й джинсовий матеріал. На прохолодну весну одяг із нього може бути з хутром чи підбитий натуральною або синтетичною овчиною.

Тепло та комфорт

Навесні світить сонечко, але й мороз може бути, тож теплі моделі повинні бути в чоловічому гардеробі: парки, анораки чи пуховики. 

Є вироби стандартної довжини, а серед молоді на весну популярний також укорочений верхній одяг. Натуральне та штучне хутро залишається актуальним для оздоблення. Воно може бути на комірі або на капюшоні, чи використовуватися як підкладка. Дизайнери в цьому сезоні пропонують оригінальний силует, матові та блискучі текстури й цікавий декор. Можна купити куртку Найк – навесні хороші знижки на теплі моделі. 

Шкірянки

Такий верхній одяг передає силу та драйв власника, особливо коли йдеться про шкірянки з додатковим металевим оздобленням. У цьому сезоні стилісти пропонують приміряти класичний чорний чи коричневий колір та вибрати матову або лаковану текстуру. Також у моді моделі з різноманітним декором.

Бомбери

Сучасний бомбер – це просто річ must have для чоловічого весняного гардероба. Вона підійде для прохолодних літніх вечорів. Бомбер можна підібрати під різний образ – і під діловий, і під неформальний. Вони продаються як яскраві, так і спокійних кольорів. Є з контрастними смужками та декором, на блискавці або на заклепках. Тож вибирайте на свій смак.

Джинсові куртки

Це позачасова класика в новому виконанні. Виглядає стильно в легких та розслаблених образах. Навіть діловий стиль можна пом’якшити джинсівкою. Зараз пропонується багато оригінальних моделей із деніму комбінованих кольорів: білого, сірого, блакитного або чорного.

Вибирайте теплу або легку модель у яскравому або стриманому кольорі. Нехай обновка буде не тільки стильною, а й комфортною. Оновлюйте свій гардероб!

 

На правах реклами

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.