МНС Закарпаття застерігає жителів від вибухонебезпечних знахідок

МНС Закарпаття застерігає жителів від вибухонебезпечних знахідок

67 років  тому відгриміли залпи Другої світової війни, але і в наші дні на території Закарпатської області під час проведення будівельних і земляних робіт знаходять боєприпаси ще з тих часів. Вибухонебезпечні предмети можуть знаходитися всюди, де проходили бої в часи Другої світової: теперішні поля, городи, ліси, парки, водоймища, будинки, підвали інші місця, а також на території колишніх артилерійських й авіаційних полігонів. 

Усі ці предмети становлять для людей величезну небезпеку. Тому Територіальне управління МНС у Закарпатській області звертається до всіх краян із застереженням і нагадує, що у випадку виявлення вибухонебезпечного чи зовнішньо схожого на нього предмета необхідно: при проведенні земляних чи інших робіт – негайно зупинити їх. 

Категорично забороняється: брати їх в руки, наносити по них будь-які удари, намагатися їх розібрати, переносити чи перекочувати з місця на місце, кидати у вогонь чи розкладати багаття неподалік, збирати й здавати ВНП на металобрухт. 

Добре запам’ятати місце виявлення знахідки. Встановити попереджувальні знаки чи огородження. Негайно повідомити про небезпечну знахідку по телефону «101» рятувальну службу. 

Для облаштування огородження можна використати різноманітні матеріали, що знаходяться під рукою (жердини, палиці, мотузки, дріт, шматки матеріалу, каміння, ґрунт й інші), - інформує ТУ МНС у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання