Міжнародна мережа журналістів та медіаініціатив з ЄС та Східної Європи запрошує молодих людей взяти участь у серії медіатренінгів

ОрганізаціяN-ost(Німеччина) - міжнародна мережа журналістів та медіаініціатив з ЄС та Східної Європи та за фінансової підтримки Міністерства іноземних справ ФРН проводить серію тренінгів (Ужгород, Миколаїв, Дніпро, Львів). Йдеться про серію медіатренінгів для молодих людей, які цікавляться журналістикою, але не є професіоналами у цій царині.

Мета – навчити молодих людей основам журналістської майстерності та допомогтивтілити в життя спільний мультимедійний медіапродукт, відповідно до нашої тематики.

9 листопада виповнюється 30 роківвід дня падіння Берлінської стіни. Бетонний вал з колючим дротом протягом десятків років ділив Німеччину на дві частини та став метафорою розділеної Європи. Тема медіатренінгів - «Геть стіну. Будуємо місти порозуміння в розділеному суспільстві».

Які сучасні «стіни» роз’єднують українське суспільство сьогодні і чи можливо їх зруйнувати? Разом з тренерами та редакторами регіональних медіа ти зможеш виявити актуальні для себе теми в різних частинахУкраїни і описати їх як журналіст.

Участь безкоштовна,організатори беруть на себе повністю всі витрати (проживання, харчування,транспорт).

Заявки приймаються до 02.06.2019 включно.

Формуляр заявки тут: https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Ftiny.cc%2Fmedia_trainings%3Ffbclid%3DIwAR1njP7TyvfFa08y-xw1gJ3LuHYVuruOowzcNQULxPDxAvMbS42fX0FxYag&h=AT3oR0udvb_tpXwHAOUa9lg8VyjlVgWBKxodrkEuD64F_ogBl_sZQsmQbn736kbt_7iLxiV-J2QfBOZEg--JfJaNvhK0l3RoTO9Ibfg-QH8VRfWWE2hmMEI7SUvc4ClYxo77

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання