Новини

Місця в Ужгороді, де можна попрацювати на свіжому повітрі 

Дедалі частіше можна зустріти офісних працівників, які  бажають працювати дистанційно. Дехто навіть переїжджає на заморські острови й перетворюється на такого собі дауншифтера (особливо це було актуально до повномасштабного вторгнення). Якщо ви цього не можете зробити, але все ж хочете більше часу проводити на свіжому повітрі, наша редакція підібрала для вас локації в Ужгороді, які ви з легкістю можете перетворити на офіс просто неба. Для цього вам знадобляться лише: ноутбук, чи планшет, килимок для занять спортом, павербанк та, за потреби навушники. Одразу мусимо зауважити, що в Ужгороді, на превеликий жаль,  обмаль місць з вільним інтернетом в громадських місцях, тому мобільний інтернет хорошої якості вам теж буде необхідним. 

                                                  Ботанічний сад УжНУ 

Скажемо вам, по - секрету, ми дуже любимо тут бувати. Вхід на територію безоплатний, є лавки. Буяння різних рослин та екзотичних кущів і дерев так і ваблять сюди прийти. Також тут мешкають багато білок, які перескакують з однієї гілки на іншу. Якщо ви раптом втомитеся від роботи за екраном, то вони точно допоможуть розвантажити зір та трохи відпочити. Щоправда, тут часом буває доволі гамірно через екскурсійні групи різних вікових груп. Врахуйте це, якщо захочете провести свій трудовий день саме в ботанічному саду. 

Ботанічний сад УжНУ 

                                                       Набережні Ужгорода 

Наше місто має прекрасні набережні з лавками на яких можна зручно примоститися не лише для того, щоб поспоглядати за плином води в Ужі, зустріти за цей час чи не всіх знайомих, а й попрацювати. Як варіант, з набережної можете спуститися вниз до берега. Візьміть із собою килимок для йоги, щоб комфортно облаштуватися на моріжку. 

Набережна Ужгорода під час цвітінні каштанів                                                                  

                                                            Боздоський парк 

Це місце - справжня оаза  і порятунок нервів у гамірному місті. Тут також можна попрацювати на лавці, яких, до слова не так вже багато, зважаючи на площу території.  Але якщо прагнете приватності, то тут легко сховатися на одній із галявинок. Хоча, гарантувати вам самотність не можемо, бо є висока ймовірність, що метелики, пташки та білки, або ж інша живність побажає скласти вам товариство.  

Боздошський парк на світанку

                                                          Сквер альпінарій 

У самісінькому центрі Ужгорода розташований невеличкий сквер - одне з найулюбленіших місць для зустрічей місцевої молоді. Підлітки люблять проводити там своє дозвілля саме увечері, тому, якщо ви хочете попрацювати у відносному спокої, то сюди краще приходити вдень.  Можливо, пам‘ятник засновників школи закарпатського живопису Йосифа Бокшая та Адальберта Ерделі надихне вас на творчі звершення. 

Сквер альпінарій в Ужгороді

                                                      Сквер Марії Терезії 

Ще один сквер в історичному центрі Ужгорода. Він названий на честь однією з найвідоміших жінок - можновладець в європейській історії -  Марії Терезії.

Сквер Марії Терезії

Якщо ви прийдете сюди, то окрім зручної локації, матиме і неперевершений вигляд на одну з перлин архітектурного мистецтва  - Хрестовоздвиженський катедральний собор. 

Хрестовоздвиженський кафедральний собор в Ужгороді

                                                              Ротарі парк

Ця місцина може стати альтернативою вище перерахованих локацій. Одна з переваг - він розташований неподалік від центру міста, просто біля набережної. Але тут обмаль лавок, врахуйте це заздалегідь. 

Ротарі парк в Ужгороді

                                                  Сквер Євгена Фенцика 

Зважаючи на розташування  скверу в центрі міста, він є досить популярним місцем для зустрічей та відпочинку. Але якщо є охота (бажання) звідси теж можна попрацювати. 

Сквер під час цвітіння сакур в 2024 році

                                                  Сквер на площі Шандора Петефі 

Площа перш за все відома двома речами: багаторічним ремонтом та тим, що тут розташований пам‘ятник відомому угорському революціонеру та поету Шандору Петефі, який в 1847 році, зупинився на нічліг в Ужгороді. Цікава  історія тим, що у своїх "Дорожніх листах" Петефі назвав Ужгород вкрай брудним та неохайним, що, ніде правди діти, було правдою. 

Зараз на площі є сквер зі зручними лавками, тінь від крон могутніх дерев у спеку. Однак, тут буває доволі шумно від транспорту. Тому, якщо все ж захочете працювати за комп‘ютером, рекомендуємо запастися навушниками. 

Сквер Шандора Петефі

Сподіваємося, що наша добірка стала вам у нагоді. А які місця просто неба в Ужгороді, які можна перетворити на "зелений офіс" знаєте ви, пишіть нам в коментарях.

Оксана Нірода, спеціально для "Заголовок" 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.