Місцеві бюджети Закарпаття поповнилися на 2,6 млрд грн

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області зазначають, що за січень-жовтень цього року до місцевих бюджетів надійшло понад 2 млрд 677 млн грн податкових платежів, що на 518,7 млн грн більше, порівняно з відповідним періодом минулого року.

Серед основних джерел, які наповнюють місцеві бюджети Закарпаття – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок. Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб протягом десяти місяців поточного року склало 1,760 млрд грн, що на 563,1 млн грн більше відповідного періоду 2016 року.

Наступним за рівнем надходжень став єдиний податок. Зокрема, «спрощенці» сплатили до бюджету понад 353,8 млн грн, що більше за січень-жовтень 2016-го на 122,5 млн грн.

Місцеві бюджети цьогоріч отримали понад 235,5 млн грн земельного податку та орендної плати за землю, минулоріч – 185,7 млн грн.

Також суттєво наповнює місцеві бюджети акцизний збір з роздрібного продажу підакцизних товарів, вже цьогоріч надходження збору склало більше 188,3 млн грн., - повідомляє ДФС у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...