Новини

Мистецький простір “Арт-ДК” запрошує на креативні події до Дня незалежності

На святкових вихідних з нагоди 30-річчя Дня Незалежності в мистецькому просторі “Арт-ДК”, розташованому на території СК “Деренівська Купіль”, відбудеться кілька чудових мистецьких подій. Вже сьогодні триває виставка  Едуарда Приходька “Дотичність” та розпочинається виставка сучасних робіт Володимира Микити - “Сучасність”, яка стає початком великого проекту присвяченого його творчості.

З 22 по 24 серпня на відкритих майданчиках мистецького простору відбуватимуться такі події: 22 серпня, 19:00 - 22:00 діджей сет на вінілах; 23 серпня 18:00 - 22:00 концерт кавер-бенду “Fusion Room”; 24 серпня о 18.00 – виступ повітряних гімнастів, о 19:00 - виступ ансамблю народного танцю («Лідер денс») з програмою «Любіть Україну».

art

АРТ-ДК - мистецька локація, яка у своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва – від сучасного експериментального, до традиційного закарпатського. Локація об’єднує дві картинні галереї, мистецький салон локальних арт-брендів, пассаж бар та галерея історії “ДК крізь час”.

Серед реалізованих проектів виставки з такими відомими митцями як: Беата Корн і Віктор Мельничук, Руслан Тремба, Іван Небесник, Василь Кадар, Людмила Корж-Радько та Богдан Корж, Олена Кондратюк та ін. Крім того, в пасажі функціонує салон локальних арт-брендів, який пропонує авторську продукцію від братів Кочутів, подружжя Возницьких, Моргентал, Odut Manufactura та інших.  Також, в одному з павільйонів відкрилась галерея історії “ДК - крізь час”, де показана історія регіону та зародження Деренівської Купелі. Галерея має великий потенціал стати місцем проведення тематичних історичних подій та презентацій.

fhn

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.