Новини

Міськрада звітує про роботу ужгородських комунальників

Сьогодні в Ужгороді замінюють лампи вуличного освітлення на вул. Василя Сурикова, 35, Антоніна Дворжака, 42, Андрія Палая, 1а, Марії Заньковецької, 19, Героїв, 3, 5, перевіряють роботу світлофорів на лівобережній частині міста.

Працівники обслуговувальних підприємств прибирають закріплені за ними території, використовують і спецтехніку – для миття транспортного мосту,  вулиць. Ліквідовують стихійні сміттєзвалища на вул. Михайла Грушевського.

Обрізають гілки дерев на Студентській набережній, демонтують квітники на площах Народній і Поштовій, висаджують для весни цибулини тюльпанів на площах Богдана Хмельницького та Дружби Народів.

Триває капітальний ремонт вул. Собранецької, Капушанської, Павла Тичини, Миколи Бобяка, Тиводара Легоцького, Олександра Богомольця, пл. Шандора Петефі, внутрішньоквартальних територій на вул. Олександра Можайського, 22-24, Насипній, 3, водопроводу та каналізації багатоповерхівки на вул. Тиводара Легоцького, 33, електрощитових житлового будинку на вул. Насипній, 10, покрівлі будинку на вул. Капушанській, 32.

Ужгородська міськрада

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.