Міський голова Ужгорода провів прийом громадян

Міський голова Ужгорода провів прийом громадян

Із 43-а зверненнями 56 ужгородців сьогодні побували на особистому прийомі у міського голови Ужгорода Богдана Андріїва. Більшість питань, по допомогу у вирішенні яких зверталися, – кошти на лікування, отримання земельних ділянок, ремонти багатоповерхівок і вулиць.

Жінка зі старої багатоповерхівки на вулиці Гвардійській запевняла: ті роботи, які мешканці можуть зробити власними силами, – роблять, але акти обстеження стану будинку засвідчують: потрібна і допомога з бюджету. Мешканець одного з будинків на вулиці Олександра Можайського просив поліпшити вуличне освітлення, а інший звернувся щодо додаткового прочищення дорожньої зливової каналізації.
Кілька ужгородців приходили й із питаннями багаторічних конфліктів із сусідами – за територію чи житло, навіть із такими, що тривалий час розглядаються різними комісіями та в судах.

Щодо звернень із проханнями про матеріальну допомогу, то першочергові відбиратиме комісія лише в листопаді, бо наприкінці жовтня планується засідання сесії міськради, на яке виноситься проект рішення про додаткове виділення коштів – попередньо виділені майже 2 мільйони гривень уже використані.

Нещодавно виникла ще одна складна проблема, яку можна вирішити лише на загальнодержавному рівні – Постановою Кабміну звузили коло препаратів, які безкоштовно надають пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, астмою та іншими недугами. Чи відновлять дію програми у повному обсязі – наразі невідомо, а препарати, які такі хворі потребують практично щодня, надзвичайно дорогі.

Як і зазвичай, більшість питань, із якими до міського голови Богдана Андріїва зверталися ужгородці, намагалися вирішувати одразу, бо були присутні керівники кількох профільних структурних підрозділів і Богдан Євстафійович безпосередньо давав їм доручення.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...