Мирослав Дочинець в Ужгороді зустрівся із читачами. ФОТО

Мирослав Дочинець в Ужгороді зустрівся із читачами. ФОТО

2 грудня ужгородську книгарню “Кобзар” в рамках акції “Письменник за прилавком” відвідав відомий закарпатський письменник Мирослав Дочинець. Його цілком справедливо можна назвати старожилом цієї ініціативи, адже за прилавок він сів уже вчетверте.

Каже, готовий до будь-яких відвідувачів.

“Немає обмежень. Молодь приходить. І студенти, і викладачі. Різні покоління. Тому що книга — це універсальна річ, це є для всіх. І ділити її на якісь вікові категорії це, мабуть, смішно і дивно і не варто того. Вона прийде до людини, чи людина сама знайде цю книжку. Це потрібні речі, мабуть. Бо приходять читачі до письменника, вони хочуть відчути, побачити папір надрукований. Це людська природа”, - розповідає Мирослав Дочинець.

Він гадав, що і сам, будучи читачем, цікавився не лише книгою, але і її автором, його біографією тощо. Такий інтерес письменник вважає цілком нормальним.

На зустріч із читачами М.Дочинець приніс майже всі свої книги: по 1-2 з кожної, які написав за останні 6 років. Серед них і найновіша книга “Мафтей”, яка була презентована 2 місяці тому. Привіз письменник, до слова, не лише українські книги, але також англомовні видання. Окрім того зараз деякі роботи автора перекладаються на італійську, угорську, іспанську, польську і навіть японську.

Всім охочим Мирослав Дочинець не лише продавав книги за собівартістю, але і підписував їх.

Нагадаємо, акція “Письменник за прилавком” триватиме до 15 грудня. Кожного буднього дня о 14:00 у книгарні “Кобзар” на вас чекатиме новий письменник.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання