Минулого тижня на грип і застуду захворіли більше 6000 закарпатців

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження)  та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимочкпротягом минулого тижня на гострі респіраторні інфекції захворіло та звернулося за медичною допомогою 6 024 особи, а показник захворюваності  знаходиться нижче визначеного епідемічного порогу на 18%.

Спостерігається приріст кількості випадків ГРІ в межах від 35% у Виноградівському до 4% в Іршавському та  Мукачівському  районах. Зменшення зареєстрованих випадків ГРІ у Великоберезнянському, Перечинському, Рахівському, Міжгірському, Ужгородському районах та м.Ужгород. Перевищений епідемічний поріг у Хустському районі, хоча кількість звернень у порівнянні з попереднім тижнем зменшилась на 28%.

За медичною допомогою з приводу ГРІ звернулося  3 880 дітей, що становить 64% від усіх захворілих. Високий відсоток звернень за медичною допомогою дітей  в Іршавському та Свалявському районах - 78%,

Разом з тим відзначається зменшення кількості звернень з приводу ГРІ  у порівнянні з попереднім тижнем  у всіх дитячих вікових групах.

З метою попередження поширення респіраторних інфекцій  серед дітей тривають обмежувальні протиепідемічні заходи у вигляді призупинення навчально - виховного процесу у освітніх закладах Ужгородського району та м.Берегова, - повідомляє Обласний центр здоров’я.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання