Минулого року Закарпаття здійснило найменшу в Україні кількість закупівель у системі «ProZorro»

Минулого року Закарпаття здійснило найменшу в Україні кількість закупівель у системі «ProZorro»

Протягом півроку оголошено 16 196 закупівель загальною очікуваною вартістю 10,9 млрд. грн. Поточна сума договорів – 5,2 млрд. грн. 647 закупівель (3,9% від загальної кількості закупівель) – медичні, загальна очікувана вартість яких становить 251,61 млн. грн.

У звітному періоді успішно завершились закупівлі на суму 199,5 млн. грн, загальна економія коштів у яких становить 7%. Третина оголошених закупівель проведена за конкурентними процедурами - 225, де лише 8,9% - допорогові закупівлі.  Це свідчить про використання замовниками системи електронних закупівель виключно на вимогу законодавства, нівелюючи при цьому можливості використання «ProZorro» за для заощадження.

За пів року в Ужгороді зекономили на державних закупівлях понад 20 млн. грн. У системі публічних закупівель «ProZorro» здійснено 723 закупівлі на загальну суму 223 млн. грн, з яких 195 закупівель проведено конкурентними процедурами на загальну суму 151 млн. грн.

Минулого року Закарпаття здійснило найменшу в Україні кількість закупівель у системі «ProZorro». Там оголосили всього 2 898 торгів. Проте за вартістю закупівель, регіон може конкурувати з лідерами системи. Влада області виділила з бюджету 15,9 млрд грн.

Моніторинг здійснювала представниця ГО «Інститут аналітики та адвокації» Олена Дмитренко.

Автор: Марія Мигаль


Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання