Міністр екології по-новому побачив Закарпаття

Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, який також є куратором Закарпатської області глянув на Закарпаття по-новому.

Про це він повідомив сьогодні, 25 березня,  під час спільної прес-конференції згубернатором Закарпаття  Олександром Ледидою.

За словами міністра, за три дні робочої поїздки вдалося відвідати чимало об’єктів. До речі, працювали повний робочий день високопосадовці навіть у неділю.

"Приїхати, з’їсти банош і поїхати — це не робота", — зазначив Олег Проскуряков.

"Ми ознайомилися з реальними проблемами, які існують в області, і які необхідно вирішувати. Деякі з них можна починати вирішувати вже зараз", — зазначив губернатор Закарпаття Олександр Ледида.

Так, зокрема йшлося про унікальний Музей лісу і сплаву на Міжгірщині. Міністр з цього приводу зазначив: "Нині у цього об’єкта два господарі. Відтак ми будемо вирішувати питання передачі цього об’єкта на баланс Міністерства екології. Після чого ми зможемо фінансувати реконструкцію Музею". Олег Проскуряков не впевнений, що фінансуванння вдасться розпочати цього року через наявні юридичні труднощі, однак міністр переконаний, що об’єкт не залишиться поза увагою. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання