18–19 жовтня 2014 року міністр аграрної політики та продовольства України, свободівець Ігор Швайка проведе кілька зустрічей з громадою Закарпаття.
Націоналіст зустрінеться з мешканцями Ужгорода, Сваляви, Тячева, Заріччя, що на Іршавщині та відвідає Красне Поле.
18 жовтня(Ужгород, Заріччя): о 14:00 покладання квітів Президенту Карпатської України – о. Августину Волошину. Опісля о 14:30 розпочнеться зустріч з ужгородцями в Театрі Ляльок (пл.Театральна).
Наступними, хто матиме шанс поспілкуватись із міністром стануть жителі села Заріччя, що на Іршавщині. Зустріч відбудеться в Будинку культури о 18:00.
19 жовтня(Свалява,Тячів): о 13:30 відбудеться зустріч із мешканцями міста Свалява у Будинку культури(вул. Головна), пізніше о16:00 – покладання квітів до меморіального парку Красне Поле, що на Хустщині.
Жителі міста Тячів зможуть поспілкуватись із Ігорем Швайкою о 17:00 в Будинку культури, що на площі Поштова, - пише прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода».