Міністерство юстиції шукає собі працівників-закарпатців

10 лютого року оголошено конкурс на заміщення вакантних посад заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області з питань державної виконавчої служби – начальника управління державної виконавчої служби та заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області з питань державної реєстрації – начальника управління державної реєстрації.

«З умовами участі в конкурсі можна ознайомитись на сайтах Міністерства юстиції України та Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області» - поінформував начальник головного управління юстиції у Закарпатській області Ігор Фартушок.

«Будь-які кваліфікаційні обмеження, щодо претендентів скасовані. Зокрема, необхідність наявності досвіду роботи на державній службі. Для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад достатньо мати юридичну освіту та досвід роботи за фахом» - наголосив під час прес-конференції народний депутат України, радник Міністра юстиції Олександр Дроздик. За його словами, у нову структуру мають прийти нові люди - молоді, фахові, вмотивовані і патріотичні, які зможуть працювати за новими принципами, - повідомляє прес-центр ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання