Міліція з’ясовує причини спроби самогубства ужгородського підлітка

Міліція з’ясовує причини спроби самогубства ужгородського підлітка

На вихідних в Ужгородський міськвідділ міліції  надійшов телефонний дзвінок від чергового лікаря міської дитячої лікарні про те, що їхній 16-річний пацієнт вискочив з вікна другого поверху.

Хлопець вів себе неадекватно. Намагався покінчити життя самогубством. В результаті падіння отримав че́репно-мозкову тра́вму, переломи кісток передпліччя та хребта.

На місце події негайно виїхала слідчо - оперативна група, до складу якої увійшли оперативний працівник, експерт-криміналіст, дільничний інспектор міліції та старший групи – слідчий.

Під час розмови з правоохоронцями лікарі повідомили, що за кілька днів до того цього 16-річного ужгородця карета швидкої медичної допомоги доставила з площі Шандора Петефі. Підліток перебував у стані коми й був поміщений в реанімаційне відділення. Як з′ясувалося, хлопчина ішов вулицею і раптом упав, втративши свідомість. Спроби перехожих самостійно надати йому першу медичну допомогу результатів не дали, тож люди викликали лікарів.

За словами лікарів, причиною коми стало передозування медичним препаратом. Прийшовши до тями, сам підліток зізнався, що намагався покінчити життя самогубством, випивши 35 пігулок препарату «Баклофен», ще й запив пивом.

На щастя, юного самогубцю відкачали, однак той невдовзі зробив нову спробу звести рахунки з життям – цього разу він викинувся з вікна другого поверху лікарні.

Незважаючи на серйозні травми, життя хлопця уже в безпеці. Правоохоронці з’ясовують, що підштовхнуло його до страшної спроби самогубства. З самим потерпілим спілкуються психологи, - інформує Ужгородський МВ УМВС.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання