Новини

Міліція просить мукачівців здати зброю

З 1 по 30 квітня на території Мукачівщини, як і по всій Україні, проходитиме місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин.

Якщо до кінця квітня громадяни здадуть свою нелегальну зброю, то звільняться від кримінальної відповідальності, яка передбачена ст.263 Кримінального кодексу України.

У міліції нагадують, що носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача або збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), боєприпасів чи вибухових речовин без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від двох  до п”яти років. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів чи іншої холодної зброї без відповідного дозволу караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімальних доходів громадян, громадськими роботами, обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Щодо гладкоствольної мисливської зброї, то згідно зі ст.190 Кодексу України про Адміністративні правопорушення, порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї тягне за собою накладання штрафу від 3 до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією зброї або без такої.

«Якщо ви маєте незареєстровану вогнепальну зброю, то в період проведення місячника добровільної здачі зброї вам слід звернутися з відповідною заявою до міліції. Працівники дозвільної системи нададуть вам кваліфіковану консультацію, допоможуть у легалізації зброї. За довідками звертатися до старшого інспектора дозвільної системи Мукачівського МВ УМВС  капітана  міліції Михайла Менчика за адресою: м.Мукачево, вул.Маргітича, 48, каб.№6»,  – повідомляє офіційний сайт УМВС України в Закарпатській області.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.