Метамфетамін приніс мукачівцю років в'язниці

Днями, вироком Мукачівського міськрайонного суду місцевого мешканця за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.307 КК України, тобто - незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут психотропних речовин, вчинені повторно, в місцях масового перебування громадян засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомив прокурор міста Мукачева Віктор Данканич, в судовому засіданні було надано беззаперечні докази, які доводили вину зловмисника у скоєнні тяжкого злочину, у зв’язку з чим державний обвинувач просив призначити покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі, прокуратурою міста підготовлено апеляційну скаргу на вирок суду у зв’язку з м’якістю призначеного покарання.

Встановлено, що на початку року закарпатець на одній з вулиць міста Мукачева, збував поліетиленові пакетики, в середині яких знаходилася психотропна речовина – метамфетамін. Його було викрито правоохоронцями під час проведення контрольованої закупки, - пояснив прокурор міста, - пише прес-служба прокуратури Закарпатської області.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання