Новини

Мешканця села Кам’яниця затримали за переправки утікачів до Словаччини

Затриманий підозрюваний

На Ужгородщині затримали мешканця села Кам’яниця: чоловік причетний до організації переправок військовозобов’язаних через ліс та гори до Словаччини. Цього разу за 11 тис. підозрюваний планував допомогти незаконно перетнути кордон закарпатцю.


Як повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби, мешканець села Кам’яниця причетний до організації переправок призовників через українсько-словацький кордон лісами та горами Ужгородщини. Під час обшуків у помешканні та авто підозрюваного правоохоронці вилучили чорнові записи, мобільні телефон та транспорт.

Закарпатцю повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 ККУ (незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Розслідування триває.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Затримання підозрюваного

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.