Мер Ужгорода доручив комунальникам прибрати місто до свят

31 грудня планується прибирати в центрі міста до 22 години, а вже в новому році, 1 січня, працівники комунального підприємства КШЕП вивозитимуть сміття з центру, починаючи з 6 години ранку.

На забезпеченні системного прибирання сміття, спорожнення урн, особливо у центральній частині міста, під час свят, вихідних – сьогодні під час наради з керівниками комунальних служб і підприємств наголосив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

Також ішлося про те, що у найближчий час синоптики передбачають зниження температур, вітер і ожеледицю, тому потрібно,  щоб  усі, зокрема і ЖРЕРи та інші обслуговуючі структури, ще раз перевірили готовність до роботи в таких умовах.

На площі Петефі за записами камер спостереження хочуть визначити, хто майже щоранку, з 6 до 7 години, виносить пакунки зі сміття просто на дорогу біля пішохідного переходу зі скверика в напрямку пішохідного моста. Якщо знайдуть, хто займається таким неподобством – серйозно оштрафують.

За окремим дорученням міського голови мають встановити великі контейнери фірми "АВЕ-Ужгород" на кінцевих зупинках маршруток на вулицях Перемоги та регулярно спорожнювати їх. Богдан Андріїв наголосив: ужгородці тривалий час нарікають, що в цих місцях на зелених зонах збирається багато сміття, тож потрібно забезпечити його прибирання, – повідомляє перс-служба Ужгородської міської ради. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання