Новини

Мер Ужгорода Богдан Андріїв заявив про провокації проти нього

Ужгородський міський голова Богдан Андріїва вважає, що проти нього перед другим туром виборів здійснюють провокації. Про це він заявив сьогодні на пресконференції в Ужгородському прес-клубі.

  «Вчорашнє затримання у Боздоському парку громадянина (за підкуп виборців-ред.), це була, я вважаю провокація.  Я не знаю, що це за особа, у ЗМІ прозвучало що це якийсь голова ОСББ. Жодного відношення до цього інциденту я не маю, - прокоментував Богдан Андріїв. - Це абсолютна провокація, щоб показати, ніби я хочу якось вплинути на результат волевиявлення у нашому місті». За словами мера, схема йому відома: знаходять особу, яка має негаразди із законом, використовують її, покаранням буде штраф чи доба в СІЗО.  «Намагання мені перешкодити були неодноразово, не вдалося, тому вдалися до наступних кроків», - зазначив мер. 

  Він також зауважив, що спроби звинуватити його у недостатній роботі щодо протидії COVID-19 -- це теж безпідставні закиди. «Ми першими у місті забезпечили виконання постанови уряду щодо збільшення кількості ліжкомісць для лікування хворих на COVID-19. Кілька днів тому прийнято рішення, щоб Ужгородська міська лікарня розгорнула 80 ліжкомісць. Тому такі закиди- це чергова спроба спотворити громадську думку. У вівторок місто виділило додатково 5,5 млн грн. на закупівлю кисневих концентраторів, які найближчим часом надійдуть в Ужгородську міську лікарню. Ми працюємо зовсім прозоро, ведеться робота, законна агітація тощо»,- каже міський голова Ужгорода. 

  Богдан Андріїв каже, що його попереджали про такий перебіг подій, що будуть провокації стосовно підкупу виборців. «Бачимо, що за день до дня тиші це спрацювало. Й інформація з’являється не від пресслужб, а від блогера, який є першим номером від «Рідного Закарпаття»,- каже Богдан Андріїв. - Це завчасно спланована акція, пишуть про якісь купюри.  Це не більше, ніж спектакль, іншої характеристики цьому дати не можу». За словами Богдана Андріїва, у місті за інформацією, яку він отримав, здійснюються обшуки з метою виявлення фактів підкупу виборців. І це продовження кампанії, яка направлена на його дискредитацію. 

  Мер закликав правоохоронців провести незалежне розстеження ситуації та дати фахову правову оцінку діям, що відбуваються.  


 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.