Мер Берегова заявив, що «імідж» міста, який формується у ЗМІ не відповідає дійсності

Міський голова Берегова Золтан Бабяк оприюднив заяву «про взаєморозуміння та національну єдність», у якій зазначив, що «імідж» міста, який формується у ЗМІ не відповідає дійсності. «Можемо чітко заявити, що ми не допустимо будь-яких подальших провокацій і розхитування ситуації на нашій землі», – зазначив зокрема мер.  

«Останнім часом наше місто невпинно з’являється на шпальтах провідних закарпатських, всеукраїнських та закордонних видань. І, на жаль, найчастіше у цих повідомленнях багатонаціональне Берегово та його мешканці зображуються у негативному світлі крізь призму сепаратизму, міжнаціонального конфлікту, тощо. Хочу впевнено заявити, що цей «імідж», який формується у ЗМІ – не відповідає дійсності», – зазначається у заяві, оприлюдненій на офіційній сторінці Золтана Бабяка у соцмережі Фейсбук.

 «Ми, берегівчани, мешканці нашого мультинаціонального Закарпаття, які складають активну частину українського суспільства, не можемо миритись із етнонаціональними спекуляціями наших ворогів, які намагаються штучно створити видимість протистояння між українцями та угорською меншиною.
Ми хочемо, щоби наше туристичне місто впізнавали, але з позитивного боку, ми бажаємо бачити новини про завершення будівництва об’їзної дороги, зведення аквапарку, економічні та соціальні успіхи нашої громади, тощо. Ми зацікавлені у подоланні проблематики масового виїзду громадян на заробітки, а тому втраті працездатних кадрів. Ось, що для нас важливо…», – акцентує Золтан Бабяк.

«Можемо чітко заявити, що ми не допустимо будь-яких подальших провокацій і розхитування ситуації на нашій землі. Ще раз підкреслюю: жодного міжетнічного протистояння у нас нема і бути не може», – додає мер Берегова.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання