Новини

Медики “швидкої” на Виноградівщині два кілометри йшли пішки до пацієнтки зі зламаною ногою

Травмовану жінку допомогли транспортувати місцеві

На Закарпатті два кілометри пішки по бездоріжжю довелось добиратися бригаді медиків до пацієнтки з переломом ноги. Про це у п‘ятницю, 12 січня, повідомили у Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги. 


«Виклик надійшов сьогодні о 8.51 із с. Букове, що на Виноградівщині, - розповідає фельдшер Іван Поштак. Брат травмованої жінки повідомив, що чекатиме «швидку» при дорозі і проведе до будинку. Хоч він і повідомив про погану дорогу до хати, але… за 23 роки роботи фельдшером на «швидкій» я вперше потрапив в таку  екстремальну ситуацію».

На Закарпатті медики не могли на "швидкій" доїхати до пацієнтки

По приїзду у село Букове з’ясувалося - до хати ще близько 2 км треба йти пішки… навіть повнопривідне авто екстренки було неспроможне здолати суцільне бездоріжжя. Бригада взяла все необхідне і чимшвидше попрямувала до пацієнтки.

«Дорогою радились – як будемо транспортувати жінку. Спочатку хотіли викликати рятувальників з ДСНС, але - довго чекати. Вирішили звернутися по допомогу до місцевих мешканців. Відгукнулись працівники місцевого лісового господарства Василь Лавска та Іван Чорба. Як з’ясувалося, у 56-річної пацієнтки, за всіма ознаками підозра на перелом стегна. Зафіксували, знеболили, поклали в авто і обережно поїхали до автомобіля «екстренки»….

За даними медустанови зараз жінка знаходиться у Виноградівській лікарні.  

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.