Новини

Медичне страхування і його особливості

Медичні послуги в Україні зараз дуже дорогі. Сплачувати за консультації лікаря, медикаменти, обстеження часто доводиться дуже великі суми. Уникнути значних витрат в разі хвороби чи нещасного випадку можливо, якщо оформити добровільний поліс медичного страхування. Власник такого договору отримує гарантії якісного і доступного обслуговування у клініках. У разі настання страхового випадку передбачається отримання виплати від страхівника.

Якщо оформити поліс добровільного медичного страхування, особа завжди зможе отримати якісну й оперативну допомогу у лікарнях та клініках. Враховуються як державні, так і приватні установи. Умови кожного договору обговорюються окремо, в залежності від особистих побажань клієнта. Винятком є лише документ колективного страхування, який укладається для працівників компаній.

Від чого залежить вартість

Після підписання відповідного договору зі страхівником людина зможе скористатися медичними послугами в установах, які вказані у документі. Це клініки, лікарні, стаціонари, які уклали договори за страховою компанією. Зазвичай при виборі поліса звертають увагу на його вартість і список доступних закладів для надання послуг.

Дізнатись більше про поліс медичного страхування можна тут http://www.tig.com.ua/dlya_vas/straxovanie_zdorovya/. Його вартість зазвичай залежить від таких факторів:

  • перелік ризиків. Можна включити у список різні страхові випадки, але що ширшим він буде, тим більше зростатиме ціна;
  • регіон оформлення. У деяких містах, особливо великих, послуги виходять дорожче;
  • кількість осіб, яких варто застрахувати;
  • стан здоров’я людини. Беруться до уваги хронічні чи інші хвороби, на які вона страждає.

Для отримання остаточної цифри варто не лише поговорити зі страхівником, але й пройти медичне обстеження.

медичне страхування

Які випадки покриває

Саме на перелік ризиків звертають увагу бажаючі оформити медичну страховку. Добровільний поліс покриває безліч різноманітних ситуацій:

  • допомога в стаціонарі. Це обстеження, лікування у терапевтичному або хірургічному відділенні, консультації, купівля препаратів, госпіталізація;
  • амбулаторні послуги. Включать виклик лікаря додому, консультації, діагностику, оформлення лікарняного;
  • купівля, доставка медикаментів;
  • швидка допомога — надання невідкладних послуг, виїзд швидкої, госпіталізація;
  • послуги стоматолога. Це огляд і консультація, санація, рентген, допомога терапевта і хірурга.

Згідно законодавству, оформити договір добровільного страхування може кожен бажаючий. Дія страховки починається з моменту, як замовник робить перший внесок. Термін закінчення вказується у договорі.

Питання, чи є поліс добровільного медичного страхування обов’язковим, риторичне. Його наявність — це можливість не просто платити менше за лікування і купівлю препаратів. Він надає можливість скористатися якісними послугами без черг, довгих шукань потрібних ліків у різних аптеках. Ті, у кого є страховка, проходять обстеження на сучасному, високоточному обладнанні.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.