Матері закарпатських військових просять Генштаб не допустити оточення Дебальцево

Голова Закарпатського обласного комітету допомоги солдатським матерям, дружинам і учасникам АТО Марина Решетар звернулась до Президента України Петра Порошенка, Міністра оборони України Степана Полторака та Начальника Генштабу України Віктора Муженка з офіційним листом.

У ньому зазначається, що «обласний комітет допомоги солдатським матерям, дружинам і учасникам АТО глибоко стурбований ситуацією, яка склалася в зоні АТО навколо українських військових підрозділів, зокрема 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, укомплектованої в основному мешканцям Закарпатської області, котрі героїчно обороняють підступи до міста Дебальцеве».

«Є інформація, – далі йдеться у зверненні, – що в цьому районі бойових дій існує реальна загроза повного оточення наших підрозділів, повторення Іловайської трагедії.

Закликаємо Вас негайно втрутитися у ситуацію і невідкладно вжити всіх можливих заходів з недопущенню оточення українських підрозділів, щоб зберегти життя військовослужбовців. Просимо терміново надати підкріплення та задіяти військові резерви для укріплення позицій.

Нагадуємо, що найвищою цінністю держави є життя кожного громадянина, тому прорахунки у військовому управлінні є злочином перед українським народом»,  – повідомляє прес-служба обласної ради. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання