Марія Бадида розповіла, чому хоче стати мером Ужгорода

Марія Бадида розповіла, чому хоче стати мером Ужгорода

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Марії Бадиди, начальника Ужгородської  ДПІ, яка кандидує на посаду міського голови на місцевих виборах-2015.

 

            «Чому я прийняла таке рішення і шляхом самовисунення балотуюся на посаду міського голови? Мене як мешканку Ужгорода не влаштовує стан справ, наявний у місті. Повністю відсутня стратегія розвитку міста. І я бачу, що потрібно втілювати свіжі продуктивні ідеї, тому я і висунула власну кандидатуру», - каже Марія Бадида.

«Я не є технічним кандидатом. Буду йти до кінця», - наголосила вона.       

Кандидат додала: «Я не є членом жодної із партій. На зустрічах постійно виникають питання: «яка політична сила вас підтримує?». Я іду як незалежний кандидат!».

«Стосовно програми, з якою іду до виборців – найголовнішим є наповнення бюджету міста. Як фахівець у цій галузі, знаю і вмію зорганізувати таким чином роботу бізнесу, дати їм відповідну підтримку, залучити іноземні інвестиції, щоб бюджет міста наповнювався з кожним роком все більше. Обіцяю якнайбільшу підтримку малому і середньому бізнесу. Це для мене буде пріоритетом. Щоб правильно спрямувати роботу міської влади, необхідно досконало знати економічну систему роботи міста. Тому я впевнена, що зможу якісно налагодити життєдіяльність міста. Я цю роботу знаю добре», - каже кандидат у мери Ужгорода.

М. Бадида наголошує: «Обіцяю, що використання коштів з місцевого бюджету буде прозорим і у витратах на утримання державних установ присутніми будуть не тільки виплати зарплат, а і, скажімо, забезпечення хворих медикаментами тощо».

Відповідаючи на запитання, Марія Бадида зауважила, що у разі перемоги в її команді працюватимуть фахівці незалежно від політичних уподобань. «Повірте, я така, що я змушу працювати всіх», - каже М. Бадида.

Щодо фінансування виборчої кампанії кандидатки, то за словами Марії Бадиди, її виборчий фонд відповідатиме її декларації. «Я – людина законопослушна, - каже Марія Бадида. –У мене також є достатньо людей, які готові мені допомогти». 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання