Маріан Токар представив відвідувачам «Кобзаря» видання про Закарпаття

Маріан Токар представив відвідувачам «Кобзаря» видання про Закарпаття

Сьогодні, 15 грудня, в ужгородській книгарні «Кобзар» у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» із читачами спілкувався кандидат історичних наук, профессор кафедри політології і державного управління факультету суспільних наук УжНУ, директор НДІ політичної регіоналістики, голова Агенції досліджень «Карпатія» Маріан Токар.

Історик представив читачам кілька своїх авторських книг та найновіші видання, написані колективом відомих закарпатських науковців.

«Це колективні праці. Я був ініціатором, відповідальним за випуск. У нас є дуже хороші фахівці, приємно з ними працювати. Вважаю, що сьогодні є потреба презентувати комплексні такі речі про Закарпаття. Як і для нашого регіонального читача, так і для інших регіонів. Ми спробували зробити таке видання спільно з угорцями. Інша книга – спільна робота із чернівчанами: порівняльна характеристика двох надзвичайно подібних регіонів», – розповідає про книги Маріан Токар.

З ініціативи Агенції досліджень «Карпатія» та Поліграфцентру «Ліра» в Ужгороді до 25-ї річний Незалежності України вийшов друком науково-популярний нарис закарпатських учених «Закарпаття в незалежній Україні: 1991 – 2016». «Авторами виступили  Михайло Басараб, Руслан Жиленко, Михайло Зан, Віктор Кічера, Юрій Остапець, Ганна Попович, Володимир Тарасюк, Маріан Токар, Сергій Федака, Василь Химинець, Федір Шандор. Книга охоплює різні сфери життя краю у цей період»,  – розповідає Маріан Токар і додає: «Такі видання виступають візитними картками Закарпаття. Тому, що тут серозний науковий підхід, за кожне слово ручаємося».

Щодо акції «Письменник за прилавком» Маріан Токар зазначає: «Беру участь уже третій рік. З радістю зголошуюся, підтримую, бо вважаю, що такі акції дуже потрібні. Завдяки ініціаторам, організаторам і самій книгарні, ця акція,як на мене, зближує автора із читачами. Тим більше у нас час інтернету  це дуже важливо».

Про плани на майбутнє автор каже: «Побачимо, що буде в перспективі. Багато чого експромтом іде».

Нагадуємо, поспілкуватися із відомими закарпатськими авторами, які беруть участь в акції «Письменник за прилавком», можна  кожного дня з 14.00 до 15.00 у книгарні «Кобзар» в Ужгороді (до 16 грудня). Підсумком акції стане нагородження переможців конкурсу «Книга на Миколая».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...