Мандруючи блогосферою

Формуємо огляд цікавих блогів. Чекаємо Ваших підказок і доповнень.

Для блогерів оголошують конкурси, на них посилаються у новинах і на нарадах у владних кабінетах. Можна вірити чи ні у їхню впливовість та взагалі "потрібність", а можна просто насолоджуватися новою інформацією чи особистими враженнями тих, хто наважився завести власну сторінку у мережі, поділитися своїми міркуваннями, не мовчати.

Хтось робить це для того, щоб повідомити факти (нерідко - проігноровані чи непомічні засобами масової інформації), хтось - для саморозвитку чи просування власних ідей і навіть - свого бренду (особистого чи комерційного).

Ми "полистали" блогосферу та вирішили час від час формувати невеличкий огляд прочитаного. Які блоги перечитуєте Ви? Чекаємо адрес цікавих блогів у коментарях.

Шанувальники суспільно важливої тематики можуть знайти чимало цікавих дописів у блогах Української правди, Українського тижня чи Кореспонденту.

До речі, у блогах останнього можна прочитати навіть про Закарпаття - журналіст Ірина Соломко написала відгук про мукачівський фестиваль вина

На Українській правді - чимало відомих журналістів, політиків, культурологів та епатажників (як то активістка FEMEN). Цього місяця тут з'явилися записи як із аналітикою щодо причин "популярності" політика в інтернеті (Як Медведчук став політиком N1 в українському інтернеті), так і із "маминими" враженнями про подію, в якій, без сумніву, взяли участь і декілька закарпатців (Карпаты заряжают!)

Ті, хто цікавляться тематичними блогами, шукають блоги про улюблені теми – чи це ІТ-технології, чи кулінарія. Чи є такі у Вас?

Чимало авторів відкрили свої блоги у відповідних розділах закарпатських інформаційних сайтів. Із закарпатців, які ведуть свої блоги як окремі інтернет-видання - Олександр Богданов та Ігор Деяк. Принаймні, знаємо і читаємо їх. Підкажіть, кого читаєте Ви.

Для тих, хто лише хоче стати блогером або ж переймається розвитком своєї вже існуючої сторінки існує чимало сайтів із порадами. Наприклад, автор блогу "Українська блогосфера" свого часу опублікував "секрет цікавості блогів". Якщо у Вас є власні міркування з цього приводу чи посилання на інші корисні поради - пишіть у коментарях.

До слова, ТУТ можна переглянути результати конкурсу українських блогів BUBA 2011 року (Best Ukrainian Blog Awards). Про BUBA-2012 наразі не відомо, а от якщо конкурс проводитимуть за підсумками 2013 року, то у Вас цілком є шанс стати його переможцем, зареєструвавши блог на нашому сайті та взявши участь у тематичному проекті Ужгородського прес-клубу.

Loading...