Новини

«Маленькі історії Дарчика і Міккі» - перша книжка письменниці Жанни Хоми

Сьогодні, 7 грудня, у рамках традиційної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» з відвідувачами ужгородської книгарні «Кобзар» спілкувалася Жанна Хома. Жанна - вчителька української мови та літератури з Мукачева (ЗОШ №20), але водночас і письменниця. Вона презентувала свою першу книжку «Маленькі історії Дарчика і Міккі».

У героїв казки є свої реальні прототипи: це маленький син Жанни – Дарусик та його кудлатий песик, теж Міккі. «Моя перша книжка про пригоди маленького хлопчика та його собаки. Книжка особлива, бо герої не вигадані, а справжні, - каже авторка. – Я почала писати казки, коли сину було три місяці. Зараз йому три рочки» .

д

Також Жанна презентувала перший карпатський журнал для дітей «Чарівний ліхтарик». «На Закарпатті не було дитячої періодики, мої казки  друкували у Києві, Харкові, Львові, інших містах. Ми вирішили започаткувати журнал, вже вийшло три номери. Провідники рубрик - Дарусик та Міккі».

У журналі, який розрахований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, – казки, ігри, комікси, рецепти. Долучаються із своїми творами письменники з усієї України.

Які улюблені книжки у дитинстві були у Жанни Хоми? «Улюблена казка дитинства «Рана і віслючок», - розказує письменниця. - Я не знаю, на жаль, автора. У мене була старенька книжечка без обкладинки, але це добра історія про дружбу. У школі я обожнювала Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц», це, напевно, бестселер для дітей. Всі люблять цю добру історію».

жд

Книжку «Маленькі історії Дарчика і Міккі» можна знайти у книгарнях Мукачева, а від сьогодні і в Ужгороді, в «Кобзарі». Дитячі журнали продаються по області (у  Берегові, Мукачеві, Іршаві). Із січня журнал можна буде передплачувати.  

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.