Майже півсотні закарпатців хочуть працювати у поліції

Майже півсотні закарпатців хочуть працювати у поліції

В Головне управління Національної поліції в Закарпатській області з’їхалися кандидати на заміщення вакантних посад зі всіх куточків Закарпаття.

Подати заяву на службу в поліцію ще можна до 27 січня, а далі розпочнеться додатковий набір. Учора в поліції було вже понад 460 заяв кандидатів на службу. 

Бажаючі взяти участь у конкурсі на заміщення 120 вакантних посад оперативних працівників та патрульних мають останні дні, щоб подати відповідну заяву.

Нагадаємо, що набір у поліцію розпочато 16 січня. Триватиме він до 18-ї години 27 січня. Із кандидатами працюватиме сектор з організації, відбору та проведення тестування поліцейських. Він складається з трьох осіб, відібраних Національною поліцією України.

Начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Вячеслав Галеєв прокоментував, що найактивніше бажають влаштуватися на роботу в правоохоронні органи жителі Ужгородського та Мукачівського районів.

Серед головних проблем першого етапу набору до поліції - неточності при оформленні документів. Посадовець наголосив, що пакет має містити весь перелік, зазначений на офіційному сайті ГУНП області. Проте кандидати часто забувають подати декларацію про доходи.

Уже завтра, 27 січня, розпочнуться перші тестування на знання законодавства. А з 30 січня стартує додатковий набір на заміщення вакансій поліцейських в Ужгородському та Мукачівському відділах поліції, загалом 8 посад.

На сьогодні заяви подали вже більше 460 кандидатів, причому наплив в останні дні особливо помітний.

Зокрема, один із кандидатів, тячівець Іван Брай каже, що перемогу в конкурсі буде розцінювати як вагомий власний здобуток. Хлопець запевнив, що до тестування готується належно, адже до роботи в поліції ставиться дуже серйозно,  - пише Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання