Майже 70% українських виборців вже сьогодні готові йти обирати

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися наприкінці вересня 2011 року, то 32% опитаних однозначно взяли б у них участь, ще 34% скоріше взяли б участь. Активність щодо виборів Президента дещо вища: 33% опитаних однозначно взяли б у них участь, ще 35% скоріше взяли б участь. Найбільш мобілізованими є виборці Свободи, партії УДАР та Батьківщини. Такі дані згідно з результатами дослідження наводить Соціологічна група «Рейтинг».
Так за результатами, 21,9% опитаних (серед тих, хто взяв би учать у виборах) проголосували б за Партію регіонів, 18,9% - за Батьківщину, 11% - за Фронт змін, 5,7% - за Комуністичну партію, 5,4% - за партію УДАР В.Кличка, 4,2% - за Свободу.
Ще  1,7% виборців підтримали б Громадянську позицію, 1,6% - Народну партію, по 0,8% - Нашу Україну та Соціалістичну партію.  Інші партії підтримали б 4,2% виборців у т.ч. Радикальну партію Олега Ляшка 0,2% (досліджувалась вперше). Не підтримали б жодну з партій («проти всіх») – 12,6%, не визначились з вибором – 11,3%.
Таким чином, якби вибори відбувались наприкінці вересня і прохідний бар’єр лишився б на рівні 3% або 4%, до парламенту потрапили би шість партій: Партія регіонів, Батьківщина, Фронт змін, КПУ, УДАР та Свобода. Більше читайте у розділі "Вибори - 2012"

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання