Майстри бойового самбо виступили перед богословами

Віце-президент бойового самбо України, головний тренер України з бойового самбо, майстер спорту з греко-римської боротьби, майстер спорту з рукопашного бою, майстер спорту з бойового самбо, чемпіон світу серед майстрів бойового самбо Федір Середюк та срібний призер чемпіонату світу з бойового самбо, чемпіон України з бойового самбо, майстер спорту з бойового самбо, Чемпіон Європи з Панкратіону, чемпіон України з УШУ-Саньда, кращий боєць М-1 Селектіон України, 2-кратний бронзовий призер командного чемпіонату М-1 2009-2010 років Володимир Опанасенко провели показові виступи перед представниками місцевої церкви в Мукачеві.

Таким чином відбувся семінар духовно-патріотично-спортивного центру на честь святителя Миколая.

Захід традиційно розпочався з молитви. Після цього владика Феодор привітав усіх присутніх з проведенням семінару та в своїх словах підкреслив значення гармонії душі і тіла та  розвитку Духовно-Патріотичного способу життя, особливо серед молодого покоління.

На згадку про візит до Закарпаття Високопреосвященніший Феодор архієпископ Мукачівський і Ужгородський подарував Сердюку Федору Святе Письмо, - повідомили в Мукачівській православній єпархії.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання