Новини

Людвіг Філіп представив книжку про Ужгород, своє рідне місто

У рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» сьогодні, 10 грудня, в ужгородській книгарні «Кобзар» з читачами зустрівся  відомий краєзнавець, письменник,  релігієзнавець Людвіг Філіп. 


Письменник представив  книгу «Ужгород – рідне місто моє». Видання охоплює широкий спектр історії Ужгорода з найдавніших часів до  сучасності.  Книга чекала на свій випуск понад 30 років. 

«Гімназія, школа глухонімих,  лікарня обласна  і багато є таких…  Я обробив разом зі своєю працівницею Сахаровою Кальварію повністю. Постарався вшанувати пам'ять Духновича,  описав дім Духновича. Описав наших світочів, Добрянського», - коментує свій творчий доробок Людвіг Філіп. 

фото

На зустрічі з читачами письменник  також поділився своїми враженнями  й про сучасний Ужгород. «Спочатку була клептоманія, починали хапати все, нахапалися. А тепер не знають, що з цим робити. Замість  шкіл, чи лікарень, які не будуть приносити прибуток,  будують  склепи: супермаркети, магазини», - говорить Людвіг Філіп  про сучасність свого рідного міста.  Однак, як зауважив автор, він завжди був і залишається оптимістом. 

Нагадаємо, передсвяткова акція «Письменник за прилавком» триватиме до 17 грудня включно: у кожен будній день у книгарні «Кобзар» на читачів та відвідувачів чекатимуть відомі закарпатські письменники. Час зустрічі: щодня з 14:00 до 15:00.


 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.