Новини

Ляшка в Ужгороді вивели на "чисту воду"

9 та 10 квітня на центральних вулицях Ужгорода з’явилися агітаційні біл-борди кандидата у Президенти Олега Ляшка, на яких не вказані вихідні дані, зокрема – хто замовник та який тираж агітаційної продукції.  На зображенні – фотографія пана Ляшка з військовими та напис – «Я поверну Україні Крим!». Про це повідомили у Закарпатському представництві Громадянської мережі ОПОРА.

 

Згідно з статтею 58 частини 1 пункту 6 ЗУ «Про вибори Президента України», однією із форм передвиборчої агітації є «розміщення друкованих агітаційних матеріалів чи політичної реклами на носіях зовнішньої реклами».

Згідно з статтею 59 частиною 3 цього ж Закону, «Друковані матеріали передвиборної агітації повинні містити відомості про установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання відповідно кандидата на пост Президента України або партії, яка висунула кандидата на пост Президента України, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів».

Представниця рекламної агенції «Прайм» Ірина Німченко, у коментарі ОПОРІ зауважила, що згідно з укладеним контрактом за зміст сюжету відповідає замовник.

Водночас, за її словами, на електронних макетах, які були в агенції, вихідні дані агітаційної продукції зафіксовані. Якщо ж в Ужгороді на плакатах їх дійсно немає, то в найближчі дні цю інформацію доклеять.

Представник виборчого штабу Олега Ляшка Євген Шаян також зазначив, що на макетах, які штаб передав рекламній агенції, вказані вихідні дані. І, якщо їх на біл-борді немає, то з вини того, хто клеїв плакати. Пан Євген пообіцяв детально розібратися із ситуацією в Ужгороді

Comments
Гість (не перевірено)

Суть питання:
Хочу звернути Вашу увагу на резонансну справу в селі Тур'я Поляна Закарпатської області, щодо зведення гідроелектростанцій монополістом на "мінігесівському" ринку Закарпаття ПП "Комерцконсалт", які мають катастрофічні наслідки для жителів села Тур'я Поляна і в області в цілому.
Будівництво на малих річках Закарпатської області міні-гес набирає обертів. Не зважаючи на думку людей, ігноруючи інтереси місцевих громад, за якими, в першу чергу, має бути прийняття рішень, щодо територій, де вони живуть.
У с. Тур’я Поляна Перечинського району за півроку роботи гідроелектростанції селянам залишилися висохлі криниці, а річка Шипіт через низький рівень води перетворилася на тоненький потічок. Річкова форель тут ледве виживає лише у верхів’ї, а харіус європейський зник взагалі (Червона книга України, зустрічається лише у гірських річках Карпат). І все це біля підніжжя гори, яка є дуже перспективною для розвитку туризму та рекреації – полонини Руна. Та попри неодноразові протести жителів села, які передбачають справжню екологічну катастрофу, інвестори намагаються протиснути спорудження в цій місцевості ще однієї міні-гес та натомість директор підприємства Андрій Ганзел обіцяє великого процвітання жителям даного села, але обурені жителі села запевняють, що замість обіцяного процвітання Тур'я Поляна катастрофічно занепадає.
Гідроелектростанція мала б працювати дев’яносто днів у році, але місцеві жителі стверджують, що гул турбін чують безперервно протягом цілого року, а електроенергію використовують не для села – її продають державі.
У всіх випадках при будівництві гідроелектростанцій на території закарпатських сіл необхідно враховувати насамперед позицію громади, а не чиїсь комерційні інтереси. А влада, лобіюючи будівництво ГЕС, намагається уникнути відкритих громадських слухань, рішення приймати кулуарно, у вузькому колі, уникаючи відкритого діалогу з місцевими громадами. В таких діях представників влади чітко вбачається і корупційна складова.
Не можна ставити природу Закарпаття, його туристично-рекреаційне майбутнє в залежність від інтересів ділків, які, прикриваючись тезами про «зелені кіловати», розбудовують масштабний бізнес.
Тому ми змушені просити Вашого реагування щодо вирішення цього питання, бо якщо й надалі повністю ігнорувати дану проблему то станція потужності у тисячу кіловат призведе до катастрофічних наслідків нашої області.

нд, 13/04/2014 - 00:02 Постійне посилання
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.