Новини

Львів’янин організував контрабанду наркотиків на Закарпатті

Днями Апеляційний суд Закарпатської області залишив у силі вирок   Ужгородського міськрайонного суду від 21 листопада 2012 року, яким засуджено 35–річного організатора контрабанди наркотиків до 10 років позбавлення волі та виконавців цього злочину до 9 і 2 років відповідно.



За інформацією начальника відділу прокуратури Закарпатської області Олександра Андришина, організатором злочину став 35-річний львів’янин К., вже двічі судимий (за хуліганство та незаконне переправлення осіб через кордон). Неординарність злочину полягає в тому, що він організував контрабанду наркотиків, перебуваючи у Закарпатській УВП №9 (був затриманий по іншому злочину) і керував діями виконавців по телефону.

Двоє осіб ромської національності у серпні 2010 року, придбали в Угорщині, за вказівкою К., майже 16 гр. «кокаїну». Цей небезпечний наркотик вони намагалися перевезти в Україну через державний кордон, проте були викриті співробітниками УСБУ в Закарпатській області та митниці, - прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Автор: Gabriella Rudenko
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.