Луценко вважає, що незаконних лісопилок стало менше і завдяки угорцям

Луценко вважає, що в Україні різко знизилися незаконні рубки. «Завдяки спільній діяльності правоохоронних, державних та законодавчого органів.  На цьому тижні був затриманий і буде відповідати керівник лісового господарства Буковини», – додав міністр. Про це він повідомив на прес-конференції в Ужгороді під час робочої поїздки в область.

Щодо Закарпаття, то за інформацією Луценка, кількість нелегальних лісопилок зменшилася. В тому числі і за рахунок програми Угорщини по кредитуванню підприємств етнічних угорців, які займаються обробкою деревини.

Генпрокурор також пояснив, чому резонансні справи щодо незаконних вирубок лісу, знищення культурної спадщини та інші досі не завершені. 

«Законодавці прийняли кодекси, за якими ускладнили діяльність правоохоронних органів тепер тільки суд може призначати експертизу. Сьогодні слідчий суддя приймає в Ужгороді від 50 до 150 рішень. Тепер до цього долучаться усі рішення про призначенні експертизи. Я можу вплинути на це, далі агітуючи про збільшення суддів. Чудово і правильно говорити про вищий Антикорупційний суд у Києві. Але не менш важливо збільшити кількість суддів», – вважає Луценко.

За його словами, друга необхідна річ – найняти більшу кількість експертів. «Законодавець приватні експертні установи. У цьому бюджеті я буду звертатися до Міністра юстиції з пропозицією удвічі, утричі збільшити кількість експертів. Всі незаконні рубки лісу в Карпатах впираються в одного експерта, який знаходиться у Львові. Всі справи по лісу перебувають на експертизі», –  пояснив Юрій Луценко.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...