Лондон дає місії ОБСЄ в Україні 1 млн фунтів стерлінгів

ОБСЄ готова взяти на себе головну роль у виконанні женевських домовленостей щодо врегулювання кризи в Україні.

Про це заявив головуючий в ОБСЄ, міністр закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхалтер, повідомляє прес-служба ОБСЄ.

"На ОБСЄ покладено нові завдання та обов'язки, і я розраховую на постійну міжнародну підтримку, фінансування і направлення персоналу до спеціальної моніторингової місії", - цитує його Інтерфакс-Україна.

У свою чергу Великобританія вже заявила про готовність виділити 1 млн фунтів стерлінгів для розширення спостережної місії ОБСЄ в Україні з тим, щоб допомогти виконати мандат з вирішення кризи в Україні.

Мова про це йшла в телефонній розмові між прем'єр-міністром Великобританії Девідом Камероном і президентом США Бараком Обамою після закінчення переговорів в Женеві з врегулювання української кризи.

Як повідомляє прес-служба Даунінг-стріт, Великобританія надасть додатково 1 млн фунтів стерлінгів для підтримки розширення місії ОБСЄ і допоможе їй виконати свій мандат.

"Прем'єр-міністр і президент погодилися з тим, що в той же час ЄС і США повинні продовжити підготовчу роботу з потенційними додатковими санкціямм, щоб ми готові оперативно реагувати у разі, якщо договір не буде реалізовано", - наголошується в повідомленні.

Тим часом спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ, що займаються моніторингом поточної ситуації на території України, повідомляють, що ситуація в Донецькій області залишається напруженою.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...