Лісова охорона держлісгоспів Закарпаття провела 643 рейди

Лісова охорона держлісгоспів Закарпаття провела 643 рейди

Охорона держаного лісового фонду, контроль за додержанням вимог лісового та природоохоронного законодавства, профілактика правопорушень – серед основних завдань Закарпатського обласного управління лісомисливського господарства та підпорядкованих йому державних лісогосподарських підприємств.

Виконують це завдання державна лісова охорона держлісгоспів, а також створені в системі ЗОУЛМГ рейдові бригади, до яких входять спеціалісти обласного управління, інженери з охорони та захисту лісу, єгері, майстри лісу, лісничі державних лісогосподарських підприємств. Вони, зокрема, проводять патрулювання лісових масивів з метою попередження та виявлення лісопорушень, а саме: несанкціонованих сміттезвалищ, незаконної порубки дерев, пошкодження та знищення лісових культур та молодих лісів, порушення пожежної безпеки, правил полювання.

За інформацією відділу лісового господарства та мисливства ЗОУЛМГ, з початку 2018 року силами рейдових бригад з охорони лісів було проведено 643 рейди, в результаті чого складено 175 протоколів на порушників лісового та мисливського законодавства. Сума збитків державі становить 541 тисячу гривень, а сума штрафів - 23 тисячі 878 гривень.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання