Лісівники заперечують незаконну вирубку дерев на Ужгородщині

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства роз'яснює, що інформація про деревину, зафіксовану учора ввечері в селі Глибоке Ужгородського району, яку патрульні зупинили для перевірки вантажівку «Камаз», завантажену деревиною, за кермом якої перебував 47-річний водій не є достовірною.

Як виявилося, що деревина була заготовлена учора, 31 травня на основі лісорубного квитка №431 988, виданого ДП «Ужгородським лісгоспом» на підставі погодження Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. Ділова та дров'яна деревина породи бук була повністю відображена в електронному обліку деревини, у водія були присутні всі супровідні документи (специфікація поколодного обліку і товаро-транспортна накладна). Підрядник ТОВ «Грінвуд-2005», договір підряду, у кількості 29 сортиментів, у загальному об'ємі 27,8 куб м. Дана лісопродукція була реалізована на загальну суму 19 тисяч 608 гривень.

Хочемо зазначити, що під час перевірки бирок, якими була маркована лісопродукція, у базі працівників правоохоронних органів не було відображено даних по бирках. Це зв'язано з тим, що після відпуску лісопродукції з верхнього складу, майстер лісу не провів обмін між КПК та базою, тому що не було покриття. Однак, дана продукція в любому випадку попала би на сервер і видаленню не підлягає, адже це повноваження Державне підприємство «Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний Центр».

Наразі автомобіль з деревиною поміщено на штрафмайданчик Управління патрульної поліції в м.Ужгороді. За даним фактом триває перевірка, - пише прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...