Липневий буревій на Закарпатті визнали надзвичайною ситуацією місцевого рівня

У понеділок, 15 липня, в облдержадміністрації відбулося засідання Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглядали питання подолання наслідків негоди, яка пронеслася краєм 7 липня і завдала значної шкоди господарству.


Сильні опади, град та різкі пориви вітру пошкодили покриття приватних і комунальних будинків, дороги, насадження. Найбільших втрат зазнали сади і зернові культури на полях Ужгородщини та Іршавщини. Загалом, за попередніми розрахунками, загальна сума збитків завданих області становить 53 мільйони 908,97 тисяч гривень.

Голова ОДА Ігор Бондаренко звернув увагу членів комісії на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців щодо необхідності страхування майна на випадок надзвичайних ситуацій природного характеру, які у нашому краї стаються доволі часто.
Члени комісії визнали буревій, який пронісся краєм 7 липня, надзвичайною ситуацією природного характеру місцевого рівня. Іршавській та Ужгородській райдержадміністраціям доручено невідкладно завершити обстеження пошкоджених негодою житлових будинків та об’єктів інфраструктури і подати інформацію в облдержадміністрацію. Відповідні структури ОДА мають за результатами опрацювання поданих документів терміново підготувати пропозиції щодо джерел фінансування заходів із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Також невідкладно належить вжити першочергових заходів з ремонту пошкоджених покрівель для чого використати місцеві матеріальні та фінансові резерви. Місцеві бюджети мають надати постраждалим (особливо малозабезпеченим сім’ям) матеріальну допомогу, - повідомляє прес-служба ОДА. 
 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання