Лідери партії "Основа" презентували на Закарпатті свою програму та розказали, як країні вийти з кризи

Лідери партії "Основа" презентували на Закарпатті свою програму та розказали, як країні вийти з кризи

5 грудня в Ужгороді відбулася прес-конференція керівництва політичної партії «Основа». Головна тема зустрічі --представлення програми партії "Основа" та визначення пріоритетних напрямків роботи на Закарпатті. До кінця цього місяця партія планує завершити розбудову партійної мережі по всій Україні. Закарпатську організацію представлятиме Мирослав Гісем, відомий підприємець, банкір, - повідомляє Мукачево.нет

Презентуючи економічну програму партії «Україна-2030», Сергій Тарута, народний депутат України, лідер політичної партії «Основа» зазначив: «Ми партія, яка хоче об’єднувати. І пропонуємо план для всієї країни. По-перше, це мир, по-друге, стрімкий економічний ріст України, з чим на сьогодні є велика проблема. Наше завдання – ріст економіки не менше, ніж 10% на рік. На сьогодні в Україні мало команд, які розуміють як це зробити». Сергій Тарута став ініціатором створення стратегії розвитку країни до 2030 року, в основі якої людиноцентрична модель. «У цій доктрині людина головна цінність. В ній описані можливості України, конкурентна ситуація, взагалі розуміння того, як змінюється світ і що треба зробити Україні, щоб досягти успіху. Таке завдання стоїть перед нами. На жаль, постійне погіршення економічного стану призводить до того, що українці емігрують і це наслідок абсолютно незрозумілої стратегії країни. Важливо об’єднувати дискусію в країні навколо нашого майбутнього, і тих дій, які допоможуть досягти цілі», - пояснив політик.

Він зауважив, партія об’єднує людей, які працюють над власною справою, створюють нові виробництва, залучають інвестиції.«Ми показали, що можемо за короткий час створити найсучасніші підприємства. І ми ставимо за мету, вивести українську економіку на якісний рівень. Поки це можливо, і багато що залежить від 2019 року. Ми хочемо змагатися тільник стратегіями, хоча головною силою практично всіх політсил є популізм», - додав Сергій Тарута.

Перші кроки на Закарпатті політична партія «Основа» почала робити ще півроку тому. Про це розповів Андрій Ніколаєнко, голова політичної партії . «Приємно, що на Закарпатті до нас приєднався Мирослав Гісем. Це людина, яка останні 25 років сприяла тому, щоб люди з реальними ідеями, справами могли отримувати підтримку. Досвід Мирослава буде корисним особливо сьогодні, коди все важче отримати кредити, залучити інвестиції. «Основа» покаже абсолютно інший зразок діяльності партії, коли зберемо професіоналів своєї справи і покажемо себе у дії. «Основа» --це команда самодостатніх людей, незалежних від будь яких олігархів. Хочемо своїм прикладом показати: політсила повинна мати під собою справжню основу. А це у свою чергу люди, які свідомо зробили вибір, - каже Андрій Ніколаєнко.-- Ми чітко розуміємо специфіку регіонів і впевнені, що стратегію розвитку Закарпаття має писати сама область. Наше завдання підготувати такий документ, з відновленням спеціальних економічних зон, розвитком туристичної галузі тощо. Це має бути спільна робота, яка об’єднає справжню еліту, наукову, виробничу».

Партія «Основа» -- це люди справи, переконаний Мирослав Гісем, керівник Закарпатської обласної організації політичної партії «Основа». «Знаю давно цих людей, вони створюють робочі місця, а не просто декларують це. Сергій Тарута відома людина в Україні і мені цікаво працювати з його командою над досягненням успіху нашою країною»,- запевнив очільник обласної організації.

Керівництво партії також прокоментувало свою позицію щодо останніх важливих подій в країні, зокрема, воєнного стану.«Яне тільки голосував проти, а й переконував у цьому керівників фракцій. Адже цим ми не покращуємо ситуацію навколо Азово- Чорноморського басейну і законом нічого на краще не змінюємо, навпаки. Президент хотів використати запровадження воєнного стану тільки з однією метою - перенести вибори, іншої цілі не було. Але ж треба думати про людей в країні, які й так живуть в страху і воєнний стан асоціюють з погіршенням ситуації. Прийнятий документ дуже сирий, не відповідає юридичним вимогам»,- вважає Сергій Тарута.

Хоча стосовно самого воєнного стану партія «Основа» не протестує. Навіть більше того, Сергій Тарута пропонував ввести воєнний стан зразу після Ілловайської трагедії. «Тоді було очевидним, що відбувається агресія. Відбувалася активна фаза війни і ми втрачали територію і саме під тиском зовнішніх наших союзників Президент не прийняв рішення», - додав Сергій Тарута.За його словами, теперішнє введення воєнного стану негативно вплине на кредитування для держави, обмежить допомогу зброєю, спричинить обмеження прав і свобод у суспільстві. Не підтримав політик і бюджет України на наступний рік.

«Ті показники, які закладені у документ, -- це остаточне руйнування нашої країни, наступного року треба віддавати 34,2% від бюджету боргів. Зовнішніх і внутрішніх, а це 357 млрд. грн. Для країни нічого не залишається, це великий ризик того, що Україна може далі піти по процесу дезінтеграції. Все, що менше 7% росту, -- це подальше погіршення, при 7-10% ми консервуємо саму ситуацію. А щоб будувати країну необхідно понад 10% зростання економіки. І у цьому бюджеті нема нічого про це, як і про науку, освіту, медицину, інвестиції, нема відповіді для людей, які думають виїжджати з країни». «Основа» проте підтримує курс країни на децентралізацію. Чим більше повноважень у громади, тим потужнішою вона буде, стверджує Андрій Ніколаєнко.Він також вважає, що країні треба будувати нову систему національної безпеки та підвищувати обороноздатність. Пропозиція «Основи» - залишаючи Мінські угоди , створити нову групу з представників Америки, Німеччини, Франції, ЄС, Росії і вести дієвий діалог, що має призвести до відновлення миру та кордонів в Україні.

Керівництво партії також підтвердило участь політсили у Президентських виборах -2019 р. Попередньо ухвалене рішення щодо висунення кандидатом Сергія Тарути, який набрав найбільше підтримки серед запропонованих кандидатів. Офіційно про своє рішення партія повідомить після старту виборчої кампанії.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання