Новини

Лідери партії “Рідне Закарпаття” розказали, з чим йдуть на вибори і чому перемагатимуть

Кого представляє партія «Рідне Закарпаття» у списках в селиські, міські, районні, обласну ради і з чим йдуть кандидати на вибори? Про це розповіли на зустрічі із журналістами лідери списків партії до рад різних рівнів: Віталій Глагола,  Наталія Шетеля та  Володимир Чубірко. Ініціював зустріч народний депутат Роберт Горват, який є одним із чотирьох засновників партії.  

Рідне Закарпаття

  Роберт Горват нагадав: «Рідне Закарпаття» створило четверо нардепів (Р.Горват, В.Петьовка, В.Лунченко, В.Поляк), для того, щоб відстоювати інтереси краю на різних рівнях та ініціювати якісні зміни в області. «Ми об’єдналися у ВР і робимо те, що до нас ніхто не робив: відстоюємо інтереси Закарпаття. Мова йде про всі напрямки, передусім економічні, - зазначив Роберт Горват.  – Закарпаття історично- це туристичний регіон. І це один із пріоритетних напрямків нашої роботи. Наша партія молода і вона створена не для виборів, а на багато десятиліть. Тому будемо вигравати вибори, створювати більшість в радах і працювати на розвиток Закарпаття».  

  Будь-які соціально економічні перетворення важливі через культуру, через освіченість, духовність, збереження і примноження традицій. Чим вища освіченість, тим менший рівень корупції. На цьому наголосила Наталія Шетеля. «Політична сила «Рідне Закарпаття» об’єднує саме таких освічених, відповідальних людей, які не просто говорять, але й роблять добрі справи», - додала політик. 

  Віталій Глагола, очолив список партії до Ужгородської міської ради.

«Радий, що випала честь вести список від «Рідного Закарпаття» до міської ради. Переконаний, що фракція зможе показати себе достойно на сесійних засіданнях. Щоб нікого не виникало питань, хто перше місто в області, хто друге. Щоб місто було комфортним для життя не тільки для ужгородців, а й для туристів, які хотіли б сюди повертатися», - прокоментував Віталій Глагола.-- Щоб всі роботи в Ужгороді робилися якісно, щоб не було випадків, аби на підставних ФОПів віддавали цілі парковки з оборотами у сотні тисяч грн. в місяць Аби не роздавали незаконно земельні ділянки на околицях міста не віддавали. Що все це ми могли контролювати зсередини. І могли вчасно зупиняти».

Фото засідання

«Всі хочуть жити без політики, але без неї не можна, на ньому побудований світ. Ідеологія нашої партії --  це, у першу чергу, патріотизм і любов до своєї землі. Ми обрали розвиток і шлях, щоб розвивати наш край», - зазначив у виступі Володимир Чубірко. --  В Ужгороді колосальний рівень корупції, кожне рішення голосується за гроші. Ужгородська влада дійшла до того, що відбувається просто дерибан грошей, розроблена схема відкатів. При цьому, маючи у бюджеті півмільярда, місто не розвивається». 

Фото засідання партії

  Роберт Горват наголосив, що «Рідне Закарпаття» йде у ради всіх рівнів і кандидатів, зокрема, делегує 64 кандидати в обласну раду та 38 кандидатів в Ужгородську міську в місто, майже в усі ОТГ. «У Холмківську та Оноківську ОТГ ми не виставляли кандидатів, підтримаємо тих конструктивних, які є, - додав Роберт Горват.  – По Ужгороду на посаду мера будемо підтримувати Віктора Щадея. Ми не виставляли кандидата, а поміряли рейтинги всіх основних  і, розуміючи, що є великі ризики того, що шляхом підкупу та інших маніпуляцій може виграти діючий мер, підтримали Щадея.  Він переможе на виборах мера і ми підставимо йому плече. Ми за дуже короткий час змінимо ситуацію в Ужгороді».

  У Чопі на посаду мера партія підтримує Йожефа Боднара, у Мукачеві – Андрія Лукача Андрія, у Великому Березному – Ярослава Шукаля, у Перечині - Ярослава Ситара. 

Фото засідання
Фото засідання партії

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.