Новини

Лендроверівці на Закарпатті перетягували канат, змагаючись з авто. ФОТО

Як вже повідомляв Zaholovok.com.ua в Ужгородському районі розпочався Перший Всеукраїнський з’їзд власників автомобілів марки Land Rover. До гостей, що прибули в день відкриття (з Польщі, Угорщини, Франції та різних куточків України), приєдналися також екіпажі з Словаччини та Чехії. Крім запланованих щоденних виїздів екстремальними та туристичними маршрутами гості активно беруть участь у спортивно-розважальних заходах. У конкурсі перетягування канату команда з Польщі жартома прив’язала його до автомобіля, чим сильно розвеселила та здивувала українську команду навпроти. 

Всього на конкурс зібралося три команди: «Land Rover Poland», «LR ONLY» та «British Motors Ukraine». Як тільки авто дискваліфікували за нечесність участі в перетягуванні - сили  зрівнялися.

Після кількох етапів змагання команда «LR ONLY» на чолі з капітаном та організатором свята Денисом Шалаєвим  впевнено перемогла.

Далі ведучі вечору з корпорації свят «НеПонял» запропонували гостям зіграти у стару добру гру в слона. Команда з чотирьох чоловік мала вискочити на спини іншої, а остання з такою ношею - прокрокувати до фінішу метрів зо п’ять. Завдання виявилося не з простих, адже вагові категорії учасників були доволі різні.

Також в цей день провели футбольний та волейбольний турніри. У грі в міні-футбол «Збірна лендроверівців Світу» з великим відривом перемогла «Збірну лендроверівців України».

За словами організаторів, метою з’їзду є не тільки об’єднання власників легендарної марки авто, а й пропаганда активного відпочинку. Тому не даремно свято проводять під девізом: «Land Rover - це не машина, а спосіб життя!»

Олександра Шевченко для Zaholovok.com.ua

Більше фото - у розділі Фоторепортаж.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.