Лавров обговорив ситуацію в Україні з представниками США і Європи

Лавров обговорив ситуацію в Україні з представниками США і Європи

У Парижі відбулася неформальна зустріч очільників російського, французького, британського та німецького МЗС та Держсекретаря США щодо ситуації у Криму.

За результатами перемовин голова російського МЗС Сергій Лавров заявив, що атмосфері співпраці не сприяють саме дії Заходу, йдеться у спецвипуску ТСН.

Натомість, американці запропонували створити контактну групу для прямих переговорів між Росією та Україною. Джон Керрі запевнив, що США зосередились на врегулюванні кризи в Україні і не дозволять порушувати її територіальну цілісність.

Зустріч п'ятірки відбулася одразу після перемовин міністрів закордонних справ України, Великої Британії та Держсекретаря США. На консультацію учасників Будапештського меморандуму, які гарантують Україні безпеку в обмін на відмову від ядерного арсеналу, Лавров не прийшов.

"Ми погодилися в тому, що потрібно допомагати всім українцям досягати домовленостей, які були досягнуті 21-го лютого", - повідомив Лавров за результатами перемовин. У свою чергу, Джон Керрі заявив, що США "готові співпрацювати з усіма сторонами".

"Сполучені Штати готові співпрацювати з усіма сторонами. І ми повторюємо наш заклик до Росії - говорити безпосередньо з урядом України та відправити свої війська назад на свої бази".

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання