Новини

L-Тироксин: особливості застосування у жінок

Препарат L-Тироксин належить до групи гормонів щитоподібної залози. Діюча речовина левотироксин здатна впливати на процеси обміну речовин. 

 

Цей препарат можна приймати під час вагітності і лактації. Докладну інформацію про призначення можна дізнатися на сторінці https://liki.ua/shop/brands/l_tiroksin-6129. Портал liki.ua надасть вам можливість знайти та забронювати цей та інші лікарські засоби за найвигіднішими цінами. Викупити та забрати товар можна лише в аптеці. liki.ua – це також цілодобова лінія підтримки, яка допоможе розібратися з проблемами бронювання.

 

L-Тироксин: приймання під час вагітності

Діюча речовина препарату – синтетичний гормон левотироксин, сумісний з усіма термінами вагітності. Якщо не лікувати гіпотиреоз L-Тироксином (або при недостатній добовій дозі) це може призвести до:

  • прееклампсії;

  • низької ваги;

  • відшарування плаценти;

  • порушенню психоневрологічного розвитку дитини (читання, мови, уваги, запам’ятовування).

У жінок із первинним гіпотиреозом дозу синтетичного гормону необхідно підвищувати на 35-50% після початку вагітності. Це обумовлено зростанням рівня естрогензалежного тироксин-глобуліну, який знижує наявність вільного тироксину. Кожні 6-8 тижнів необхідно проводити комп’ютерний запис кардіотокографічного дослідження для корекції добової дози препарату.

L-Тироксин: приймання під час грудного вигодовування

У нормі тироксин в невеликій кількості міститься у грудному молоці. Досліджено, що діти з вродженим гіпотиреозом не можуть отримати з грудного молока достатню кількість гормону.

L-Тироксин належить до препаратів, сумісних із грудним вигодовуванням (згідно з даними Американської академії педіатрії). Застосовувати у період лактації необхідно лише у призначених дозах та під наглядом лікаря (з обов’язковим ретельним спостереженням рівня гормонів у крові дитини та матері).

Інформація по вплив L-Тироксину на фертильність жінок відсутня.

Дуже важливо перед початком приймання L-Тироксину попередньо проконсультуватися з лікарем. Жінки, що приймають естрогеновмісні контрацептивні препарати, а також гормонозамісні препарати у постклімактеричному віці, можуть потребувати більш високих добових доз. Інструкцію від виробника, яка також дасть відповідь на найпоширеніші питання, можна знайти на liki.ua.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.