Курорт "Воєводино" гучно відсвяткував Івана Купала та власне 20-річчя

8 липня на курорті «Воєводино» масштабно відзначатичили два свята: традиційне свято Івана Купала і 20-у річниця курорту. 

На великому фестивалі в одному місці об'єднали кілька тематичних зон, де на гостей чекало безліч розваг на будь-який смак і вік: від уроків з гончарства або плетіння вінків до спортивних змагань та приготування бограча. На території фестивалю проходив ярмарок місцевих майстрів і фермерських продуктів.

У Воєводино підготували 7 зон свята: спортивну, дитячу, смачній, еко, творчу, музичну  та фото-зону. Маленькі гості із захватом брали участь у різноманітних майстрер-класах: плели ляльки-обереги, ліпили горщики, навіть варили кольорове мило. А ще насолоджувалися простором та іграми у парку Шенборна, поки дорослі брали участь у купальських розвагах та підтанцьовували під виступи виконавців. 

Кульмінацією свята став концерт на відкритому повітрі музичних і танцювальних колективів, а також виступ закарпатського гурту Rock-H. Традиційно на Купала спалили Мару, всі охочі стрибали через вогнище, позбуваючись всіх негараздів та всього поганого.

Воєводино вкторе підтвердило статус найкращого курорту Закарпаття, який обпирають українці з усіх областей, а також багато гостей з-за кордону.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...