Курорт «Воєводино» запрошує на яскравий KUPALA Fest

Курорт «Воєводино» запрошує на яскравий KUPALA Fest

7 липня сімейний курорт «Воєводино» запрошує на KUPALA Fest. Традиційні українські ремесла та оригінальні творчі майстер-класи, купальські гуляння і драйовова музика, плетіння вінків із польових квітів та незвичних для Купала рослин, стрибки через вогнище і захопливе фаєр-шоу на воді,  – організатори обіцяють, що це буде справжнє свято літа. 

Цього року курорт «Воєводино» додає до купальських традицій яскравих фарб сучасності: вінки із незвичних матеріалів, показ етно-одягу, тематичні зони для відпочинку та дозвілля, напої, спеціально розроблені для свята, смачна вулична їжа, дегустації еко-продуктів, дитячі розваги, веселі равликові перегони та кілька цікавинок для усіх відвідувачів.

«У цьому році традиційне свято нашого курорту, Івана Купала, буде новим. Завдання нашої команди – зберегти та показати традиції, але в більш сучасному форматі. Виділити найкраще, як сучасне так,  і традиційне, показати  це, поділитися, розказати, пригостити.  Протягнути стрічку від давніх часів  у сучасність, зберігаючи, перш за все, принципи екологічності та гармонії. Мені дуже подобається зараз визначення екологічності, яке накладається в сучасному світі на все, а особливо – стосунки, відношення. Це про свободу, свободу вибору відпочинку в тому форматі, як хочете та відчуваєте ви. Тому в цьому році ми хочемо надати можливість нашим дорогим гостям вибирати, що і кого слухати , з творчістю кого знайомитись , яку інформацію та їжу смакувати.  А ми просто надаємо вам можливість зробити це 7 липня в нашому чудовому парку та будемо насолоджуватись  від цього. Це щиро. Тому чекаємо вас 7 липня на легкий та сучасний відпочинок.  А традиції ми збережемо», – каже директор з розвитку курорту «Воєводино» Катерина Маршал. 

Початок фестивалю о 12.00.

Місце проведення: парк Шенборна, сімейний курорт «Воєводино», с. Тур’я-Пасіка, Перечинський район.

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Слідкуйте  за новинами KUPALA Fest у соцмережі Facebook.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=bFP15swVuFI

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання