Кулінарний туризм розвиватимуть на Закарпатті наступного року

Кулінарний туризм розвиватимуть на Закарпатті наступного року

Опитування туроператорів України, які здійснюють реалізацію турів на Закарпаття доводить, що у 2011 році популярним напрямком відпочинку на Закарпатті став кулінарний туризм.


За словами керівника "Турінформ Закарпаття" Олександра Коваля, в Одесі, Києві чи Львові туристи чітко асоціюють Закарпаття з унікальною кухнею. За межами краю багато хто чув про угорську кухню Закарпаття, але мало хто самостійно готував цю страву. Туристам також буде цікавим процес самостійного обрання продукції, купівля її на ринку, спілкування з продавцями, тим самим більше дізнаватись про Закарпаття, культуру та життя його жителів.
Ми бачимо чіткий напрям у залученні туристів до процесу створення продукту. Чи це долучитись до приготування їжі, навчитись цьому можна не лише на кулінарних фестивалях, але й перебуваючи у місцях, які чітко позиціонують себе, як гастрономічні центри Закарпаття. 
Серед різновидів та анімаційних програм, протягом року можна визначити 6-8 головних програм, та відпрацювати їх на місцевому ринку, і вже з початку нового року просувати на ринку.
"На нашу думку, туроператори Закарпаття не використовують можливості простих людей, які можуть показати майстерність. Створення щотижневих кулінарних програм тривалістю 3-4 години у таких містах як Ужгород, Мукачево чи Берегово завжди дозволить залучити до ресторану декілька десятків гостей, тим самим не лише збільшить дохід рестораторів, але й створить додаткові анімаційні програми для туристів", - зазначив Олександр Коваль, - повідомили на сайті «Туристичні новини».
Зображення користувача admin.

Одне слово викинули:)

Зображення користувача Панк.

Так слово туризм 4 рази у одному реченні!!! Та зробіть дашо.

Зображення користувача Гість.

двічі перечитую перший абзац і думаю, чи то я дурна, чи шось не розумію...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання